-5%влевовправо
Килим Levado 03790A L.Grey/D.Grey 3x4 м Сучасний овальний килим Інтер'єрний килим хіт сет
- В наявності
- Код: овL.Grey/D.Grey, 3x4 м
9 846 ₴
9 354 ₴
+380 (97) 448-53-98
Менеджер
- +380 (63) 448-53-98Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килим Levado 03790A L.Grey/D.Grey 3x4 м Сучасний овальний килим Інтер'єрний килим хіт сет
Килим Levado 03790A L.Grey/D.Grey — практичний і стильний елемент інтер'єру. Класичний дизайн надає приміщенню елегантності та затишку. Завдяки високоякісному поліестеру килим відрізняється м'якістю, довговічністю та простотою догляду.
Переваги:
- Сучасний класичний дизайн
- Висота ворсу 11 мм — комфорт і м'якість
- Висока щільність — 378 000 точок/м²
- Вага ворсу 2100 г/м² — зносостійкість
- Гіпоалергенний — підходить для сімей з дітьми
- Легкий у догляді
Технічні характеристики:
- Колекція: Levado
- Тип: ворсовий килим, декоративний
- Форма: овальна
- Матеріал: 100% поліпропілен
- Висота ворсу: 11 мм
- Вага: 2100 г/м²
- Щільність: 378 000 точок/м²



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Овальний |
| Колір | Сірий |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Щільність ворсу | 378000 точок/кв.м |
| Довжина килима | 400 см |
| Ширина килима | 300 см |
| Товщина килима | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Вага | 2100 г/м2 |
| Розмір | 3х4 |
- Ціна: 9 354 ₴




