-5%влевовправо
Килим Levado 03889A L.Beige/White Polyester Прямокутний килим з поліпропілену Світлий килим в спальню
- В наявності
- Код: 03889A 0.8х1.5 м
984 ₴
935 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
+380 (97) 448-53-98
Менеджер
- +380 (63) 448-53-98Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
>Килим Levado 03889A L.Beige/White Polyester Прямокутний килим з поліпропілену Світлий килим в спальню
Килим Levado 03889A L.Beige/White Polyester — практичний і стильний елемент інтер'єру. Класичний дизайн надає приміщенню елегантності та затишку. Завдяки високоякісному поліестеру килим відрізняється м'якістю, довговічністю та простотою догляду.
Переваги:
- Сучасний класичний дизайн
- Висота ворсу 11 мм — комфорт і м'якість
- Висока щільність — 378 000 точок/м²
- Вага ворсу 2100 г/м² — зносостійкість
- Гіпоалергенний — підходить для сімей з дітьми
- Легкий у догляді
Технічні характеристики:
- Колекція: Levado
- Тип: ворсовий килим, декоративний
- Форма: прямокутна
- Матеріал: 100% поліпропілен
- Висота ворсу: 11 мм
- Вага: 2100 г/м²
- Щільність: 378 000 точок/м²



| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Форма килима | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Щільність ворсу | 378000 точок/кв.м |
| Довжина килима | 150 см |
| Ширина килима | 80 см |
| Товщина килима | 11 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Вага | 2100 г/м2 |
| Розмір | 0.8х1.5 |
- Ціна: 935 ₴






